Вантажівки Ford або Foton: порівняння брендів великої автотехніки

Вантажівки Ford або Foton: порівняння брендів великої автотехніки

Ford і Foton вважаються найпопулярнішими марками вантажних автомобілів, які можна зустріти на українських дорогах. Тому, перед тим як купити вантажівку Foton, варто порівняти характеристики, переваги та розібратися, який варіант краще, щоб вкласти гроші грамотно та залишитися задоволеним результатом.

Обидва типи авто можуть розглядатися як для приватного використання, так і для розвитку компанії, збільшення бізнесу. Так що не варто додавати третій вигляд до моніторингу, оскільки запропоновані марки однаково хороші для будь-яких варіантів експлуатації.

Де виробляється Форд та Фотон?

Вантажні автомобілі foton виробляються китайською компанією спільно з німецьким концерном. Як відомо, заводи переважно розміщені на території Азії, але є і європейські філії. Через це ціна та якість складання відрізняються один від одного.

Що стосується компанії Ford, то вона американська, але зараз головне виробництво зосереджено не на території США, а в Туреччині, це означає, що готова техніка є повністю турецькою. У плані якості багато експертів говорять про те, що навіть якщо брати до уваги лише місце виготовлення, Форд значно перевершує Фотон.

Переваги та недоліки вантажівок Foton

Плюси автомобіля починаються із сучасного дизайну, ще варто виділити гарний показник керованості, відносно прийнятний цінник, надійну коробку передач. На гальмівну систему власники авто не скаржаться.

Ще можна виділити такі переваги:

  • міцна рама;

  • гарне складання;

  • відмінна ціна та якість;

  • економічні витрати.

Є кілька недоліків. У транспорту Foton погана шумоізоляція. Про це заявляє більшість користувачів. Також зазначають, що кабіни не дуже просторі та дорожній просвіт низький.

Більше про вантажівки Фотон на сайті Автек.

Плюси та мінуси вантажівок Ford

Якщо хтось замислюється вантажівку Ford купити, потрібно враховувати не тільки її хороші якості.

Переваги Форд:

  • гарна та безпечна ходова;

  • мінімальна паливна витрата;

  • комфортна кабіна;

  • транспорт впорається з будь-якими навантаженнями;

  • чудовий запас тяги.

З недоліків користувачі у відгуках та на форумах виділяють жорстку на вибоїнах кабіну та погану роботу кондиціонера на обігрів у сильні морози. Мінусів мало, тому можна купити вантажний форд, враховуючи велику кількість плюсів.

Більше про вантажівки Форд на сайті Автек.

Висновки

І у марки Ford, і у Фотон є недоліки, але вони мінімальні. Питання вибору варіанта впирається у вартість, а ще в те, де саме було виготовлено транспорт. Турецьке виробництво вважається надійнішим, ніж китайське.